2020 Eesti Rallikrossi hooaeg RCE etapp 01.06 2014 Vilkyciai, Leedu

Hea klient!

OÜ Topcontrol tegutseb Avoni võidusõidurehvide  ametliku esindajana nii  Eestis kui ka Lätis ja Leedus. Ettevõte keskendub peamiselt  rallikrossi, ralli, rahvaspordi ja külgkorviga tsiklite rehvide tarnimisele. Avoni  võidusõidurehvide ja mõõtude valik on väga suur, mistõttu leiame alati teie vajadusi arvestades sobiva lahenduse. Samuti võib meie käest küsida ka kõikvõimalikke rehve vanaaegsetele autodele ja tsiklitele.

1997.a  asutatud ettevõte, OÜ Topcontrol, on tegutsenud  Avon Motorspordi ametliku esindajana Eestis alates 1998.aastast. Ettevõtte hing  - Tanel Kutsar alustas oma võidusõitja karjääri 1983.a  osaledes   oma esimesel kardivõistlusel. 1993. Aastas järgnesid  juba stardid  rallikrossiradadel ja üksikud ülesastumised ka ringrajal. Rohkem kui 15 aastast kogemust  autospordis ja suurepärane kogemus Avoni rehvidega tagavad meie kliendile kindluse, et teame millest räägime.

Lisaks Eesti üritustele, leiate OÜ Topcontroli esindajad toimetamas ka  Lätis ja Leedus suurematel  rallikrossivõistlustel.

Suur tänu  meie klientidele  vahvate tulemuste ja usalduse eest! Püüame teile ka tulevikus igati abiks olla.

Edukaid starte!